Przerabianie zdjęć: profesjonalnie!
Niesamowite efekty, dowolne przeróbki! Wyślij zdjęcia na maila: biuro@przerabianiezdjec.pl i napisz jaki efekt chcesz uzyskać.

Oferujemy wykonanie profesjonalnej obróbki przesłanego zdjęcia, tanio i z możliwością poprawek. Zaufaj profesjonalnym grafikom.

Wybierz obróbkę jaką zastosować do Twojego zdjęcia, lub opisz w mailu efekt jaki chcesz uzyskać. Masz pytania? Napisz tutaj.

wycena pytania

Przykładowe efekty:

Efekt Pasteli

efekt pasteli efekt pasteli

Efekt Czarno-biały z kolorem

efekt czarno biały efekt czarno biały

Efekt Szkicu

efekt szkicu efekt szkicu

Efekt Obrazu

efekt obrazu efekt obrazu

Efekt Starego Zdjęcia

efekt starego zdjęcia efekt starego zdjęcia

Efekt Tekstu

efekt tekstu efekt tekstu

Efekt Dragana

efekt dragana efekt dragana

Efekt HDR

efekt hdr efekt hdr

I wiele innych...

Przykładowe przeróbki do obejrzenia tutaj.

Niesamowite przerabianie zdjęć, z naszą pomocą będziesz miał oryginalny avatar, niesamowite zdjęcie na Facebooka, zrobisz komuś niezapomniany prezent, lub poprawisz jakość zdjęcia.

NISKIE CENY - już od 3,99zł

Przesłane zdjęcia nie będą udostępniane osobom trzecim, są wykorzystane do wykonania zamówienia. Istnieje możliwość zamieszczenia ich na naszej galerii zdjęć za zgodą klienta. Przesyłający zdjęcie oświadcza że jest jego właścicielem i nie narusza ono praw osób trzecich.

Wszystkie projekty wyceniamy indywidualnie, w zależności od rozmiaru zdjęcia i rodzaju przeróbki.

Wyślij do nas zdjęcie i opisz przeróbkę a otrzymasz indywidualną wycenę.

Przy większej ilość zdjęć do przerobienia oferujemy atrakcyjne rabaty i gratisy!

To jeszcze nie wszystko, szukasz innej przeróbki? Opisz efekt który chcesz uzyskać albo prześlij zdjęcie na wzór.

Nie czekaj,
zapraszamy do kontaktu :)

wycena pytania

Efekty Specjalne

Przerabianie zdjęć za pomocą dodawania do nich efektów specjalnych pozwala uzyskać niesamowite efekty. Tematyka FX kojarzy nam się głównie z wysokobudżetowymi filmami, nie ma jednak problemu aby zastosować je także w fotografii. Wybór możliwych efektów jest szeroki. Specjalnymi efektami możemy objąć zarówno całe zdjęcie jak tylko pewne jego fragmenty.

Do grupy efektów specjalnych zaliczamy przerabianie zdjęć za pomocą odpowiednich filtrów. Często fotografia wygląda znacznie lepiej gdy jest czarno biała. Z odpowiednim wykontrastowanie poszczególnych warstw koloru, czarno białe zdjęcie nabiera klimatu i charakteru. Ciekawym zabiegiem jest utworzenie zdjęcia czarno-białego, z dostawieniem na nim pewnych elementów w mocnym i nasyconym kolorze (np. oczu lub ust). Często obserwujemy taki efekt na plakatach znanych filmów lub seriali (np. plakat serialu True Blood). Przerobiliśmy w ten sposób wiele zdjęć i efekt zawsze był niezwykły.

Wiele fotografii przerabiamy za pomocą filtrów. Pozwala to na uzyskanie efektu sepii, przerobienie zwykłej fotografii na efekt obrazu czy inne możliwości. Filtrów jest mnóstwo i nie ma sensu wszystkich opisywać, jeśli więc interesuje Cię zastosowanie któregoś z nich napisz do nas, a my przedstawimy Ci ciekawe propozycje.

Niesłabnącą popularności cieszy się stylizowanie fotografii na stare fotografie. Dzięki odpowiednim przeróbkom staje się ono niczym wyjęte z albumu sprzed stu lat.

Do nowości zaliczamy między innymi efekt pasteli. Przerabianie zdjęć tą techniką sprawia że wygląda ona niczym malowana kolorowymi pastelami. Podkładem może być zarówno stara kartka jak i dowolne tekstury.

Podziw wzbudzają fotorealistyczne obrazy rysowane ołówkiem. Stworzenie takiego dzieła trwa jednak bardzo długo. Nasi graficy stworzą taki efekt z twojego zdjęcia znacznie szybciej, a efekt będzie dorównywał niesamowitym efektom uzyskanym przez mistrzów ołówka.

Ostatnio zyskuje na popularności przerabianie zdjęć w postać tekstową. Trzeba jednak uczciwie przyznać że do tego typu efektów zwykłe zdjęcia nieszczególnie się nadają. Muszą przedstawiać one tylko jedną postać a wszystkie małe elementy po zastosowaniu tej przeróbki staną się niewidoczne. Zawsze możesz jednak liczyć na naszą pomoc, przygotujemy odpowiednio Twoje zdjęcie i wytniemy z niego niepotrzebne elementy.

Aby uzyskać Efekt Dragana nie wystarczy użycie standardowych filtrów. Andrzej Dragan jest jednym z niewielu fotografów, którzy z obróbki cyfrowej uczynili sztukę. Fotograf ten ma własny, rozpoznawalny i przekonujący styl, obecnie znany na całym świecie pod nazwą efektu Dragana. Uzyskanie go wymaga manipulacji kolorem, filtrowania tonalnego, kombinacji oświetlenia i ręcznej edycji zdjęcia przy użyciu specjalnych pędzli, korygujących oryginalne oświetlenie. Wypracowana przez autora własna technika cyfrowej obróbki fotograficznej, zwana "retuszem światłem". Wśród naszej oferty znajduje się przerabianie zdjęć poprzez zastosowanie tego oryginalnego i fascynującego efektu na Twoim zdjęciu.

Niestety znaczna większość urządzeń technicznych (aparatów ani kamer) nie jest w stanie rejestrować pełnego zakresu dynamiki ludzkiego wzroku. oraz fal świetlnych o pełnym zakresie jasności i barw. Nasze aparaty zapisują zdjęcia w niskim zakresie dynamiki (obrazy LDR). Ludzki wzrok rejestruje obrazy o wysokim zakresie dynamiki (HDR). Oferujemy fantastyczne przerabianie zdjęć tak, by w zwykłym zdjęciu LDR zwiększyć zakres jego dynamiki tak, aby wyglądało ono jak zdjęcie HDR.

Efekt trójwymiarowości zdjęcia - przerabianie zdjęć w ten sposób nadaje wrażenie że postać znajdująca się na zdjęciu "wyłania się" z niego.

Kolaż jest techniką artystyczną polegająca na formowaniu kompozycji z różnych materiałów i tworzyw. Oczywiście w naszym przypadku będzie to połączenie Twoich fotografii efektowną i ciekawą całość. Bierzemy tu oczywiście pod uwagę wszelkie sugestie naszych klientów jak kolaż ma ostatecznie wyglądać.

Możliwość zamówienia plakatu daje Ci możliwość zrobienia komuś niesamowitego prezentu w postaci plakatu filmowego z nim w roli głównej. Istnieje oczywiście możliwość wcześniejszego przerobienia zdjęcia osoby znajdującej się na zdjęciu za pomocą dowolnego z oferowanych przez nas efektów. Wszystkie plakaty filmowe tworzymy na indywidualne zamówienie naszych klientów. Możliwe jest zarówno stworzenie całkiem nowego projektu, jak również wzorowanie się na którymś z istniejących.

Inną ciekawą możliwością jest zamówienie okładki ulubionego czasopisma z własnym zdjęciem. Tak przerobione zdjęcia również nadają się na oryginalny i niesamowity prezent. Warto mieć na uwadze aby przesyłane do nas zdjęcia były w jak najlepszej jakości. Również tutaj możemy zamieścić zdjęcie wcześniej przerobione z pomocą efektów fotomontażowych lub efektów specjalnych.