Przerabianie zdjęć: profesjonalnie!
Niesamowite efekty, dowolne przeróbki! Wyślij zdjęcia na maila: biuro@przerabianiezdjec.pl i napisz jaki efekt chcesz uzyskać.

Oferujemy wykonanie profesjonalnej obróbki przesłanego zdjęcia, tanio i z możliwością poprawek. Zaufaj profesjonalnym grafikom.

Wybierz obróbkę jaką zastosować do Twojego zdjęcia, lub opisz w mailu efekt jaki chcesz uzyskać. Masz pytania? Napisz tutaj.

wycena pytania

Przykładowe retusze:

Retusz Usuwanie Niedoskonałości

retusz skóry retusz skóry

Retusz Zmiana Tła

retusz zmiana tła retusz zmiana tła

Retusz Poprawa Kolorów

retusz poprawa kolorów retusz poprawa kolorów

Retusz Wycinanie Tła

wycinanie tła wycinanie tła

Retusz Redukcja Wagi

retusz skóry retusz skóry

I wiele innych...

Przykładowe przeróbki do obejrzenia tutaj.

Niesamowite przerabianie zdjęć, z naszą pomocą będziesz miał oryginalny avatar, niesamowite zdjęcie na Facebooka, zrobisz komuś niezapomniany prezent, lub poprawisz jakość zdjęcia.

NISKIE CENY - już od 3,99zł

Przesłane zdjęcia nie będą udostępniane osobom trzecim, są wykorzystane do wykonania zamówienia. Istnieje możliwość zamieszczenia ich na naszej galerii zdjęć za zgodą klienta. Przesyłający zdjęcie oświadcza że jest jego właścicielem i nie narusza ono praw osób trzecich.

Wszystkie projekty wyceniamy indywidualnie, w zależności od rozmiaru zdjęcia i rodzaju przeróbki.

Wyślij do nas zdjęcie i opisz przeróbkę a otrzymasz indywidualną wycenę.

Przy większej ilość zdjęć do przerobienia oferujemy atrakcyjne rabaty i gratisy!

To jeszcze nie wszystko, szukasz innej przeróbki? Opisz efekt który chcesz uzyskać albo prześlij zdjęcie na wzór.

Nie czekaj,
zapraszamy do kontaktu :)

wycena pytania

Retusze

Retuszowanie zdjęć bywa niezbędne aby prezentowały się one jak najlepiej. Podstawowy retusz ogranicza się do wyprostowania przekrzywionego zdjęcia, lub skadrowania go. Przerabianie zdjęć w ten sposób pozwala znacznie zwiększyć jego atrakcyjność. Gdy zdjęcie jest wyprostowane i skadrowane, prezentuje wtedy dokładnie do co chcemy aby prezentowało. Wygląda znacznie bardziej interesująco, przykuwa uwagę i nie zawiera zbędnych elementów tła.

Bardziej skomplikowane przerabianie zdjęć związane z jego retuszem dotyczy poprawy kolorów. Nie zawsze jest możliwość wykonania fotografii w odpowiednich warunkach oświetleniowych. Nie wszystko wtedy stracone. Dzięki obróbce kontrastem, nasyceniem czy kolorami możemy nadać mu odpowiednie właściwości. Znikną nieostrości i mgła a kolory nabiorą przejrzystości i ostrości. Nic nie stoi na przeszkodzie aby przejaskrawić niektóre elementy, jeśli naszym celem jest uzyskanie fotografii np. w bajkowym czy mrocznym klimacie.

Jeszcze bardziej zaawansowany retusze dotyczy przykładowo usuwania elementów, które przeszkadzają nam na zdjęciu. Mogą być to osoby, znaki drogowe, linie telefoniczne czy inne rzeczy których chcemy ze zdjęcia się pozbyć. Przy umiejętnym zastosowaniu dostępnych w programach graficznych narzędzi, na zdjęciu po przeróbce nie widać tego, że było ono przerabiane.

Za pomocą narzędzi do usuwania tła, możemy je podmienić i umieścić bohatera lub bohaterów naszego zdjęcia w dowolnym miejscu na ziemi, lub w scenerii ulubionego filmu. Zdjęcia takie zawsze wywołują pozytywny uśmiech i są świetnym prezentem.

Ostatnio coraz modniejsze staje się przerabianie zdjęć poprzez dodawanie na fotografii celebrytów, postaci z bajek, znanych aktorów czy postaci filmowe. Wyobraźnia naszych klientów nie ma granic a my pozwalamy zobaczyć jej efekty na własne oczy.

Jak powszechnie wiadomo, wszyscy celebryci znajdujący się na okładkach znanych pism poddawani są retuszom w programach graficznych. Dzięki naszej ofercie nasi klienci również mają taką możliwość. Możliwe są wszelkie poprawki usuwające niedoskonałości czy "zabiegi upiększające". Przerabianie zdjęć obejmuje tutaj takie przeróbki jak wygładzenie skóry i usuwanie z nich wszelkich niedoskonałości, podkreślanie koloru oczu, wybielenie zębów czy zredukowanie cieni pod oczami. Możliwe są oczywiście wszelkie inne retusze w zależności od życzeń klienta. Pozatym usuwamy efekt czerwonych oczu, poprawiamy kolor skóry (opalanie). Możliwości są nieograniczone, powiedz czego potrzebujesz a my się tym zajmiemy.

Oferujemy także renowację zniszczonych zdjęć. Niestety zdjęcia czasem starzeją się lub ulegają zniszczeniu. Przerabianie zdjęć w tym wypadku polega na zeskanowaniu ich oraz umiejętnej obróbce w celu naprawy uszkodzeń. Jesteśmy w poprawić przebarwienia miejscowe, przebarwienia całkowite, wyblaknięcie a nawet rozdarcia, rysy czy załamania. Poprawiamy tez kolorystykę i ostrość starych fotografii.