Przerabianie zdjęć: profesjonalnie!
Niesamowite efekty, dowolne przeróbki! Wyślij zdjęcia na maila: biuro@przerabianiezdjec.pl i napisz jaki efekt chcesz uzyskać.

Oferujemy wykonanie profesjonalnej obróbki przesłanego zdjęcia, tanio i z możliwością poprawek. Zaufaj profesjonalnym grafikom.

Wybierz obróbkę jaką zastosować do Twojego zdjęcia, lub opisz w mailu efekt jaki chcesz uzyskać. Masz pytania? Napisz tutaj.

wycena pytania

Przykładowe fotomontaże:

Fotomontaż Joker

fotomontaż joker fotomontaż joker

Fotomontaż Avatar

fotomontaż avatar fotomontaż avatar

Fotomontaż Wampir

fotomontaż wampir fotomontaż wampir

Fotomontaż Zombie

fotomontaż zombie fotomontaż zombie

Fotomontaż Terminator

fotomontaż terminator fotomontaż terminator

Fotomontaż Wodny Efekt

wodny efekt wodny efekt

I wiele innych...

Przykładowe przeróbki do obejrzenia tutaj.

Niesamowite przerabianie zdjęć, z naszą pomocą będziesz miał oryginalny avatar, niesamowite zdjęcie na Facebooka, zrobisz komuś niezapomniany prezent, lub poprawisz jakość zdjęcia.

NISKIE CENY - już od 3,99zł

Przesłane zdjęcia nie będą udostępniane osobom trzecim, są wykorzystane do wykonania zamówienia. Istnieje możliwość zamieszczenia ich na naszej galerii zdjęć za zgodą klienta. Przesyłający zdjęcie oświadcza że jest jego właścicielem i nie narusza ono praw osób trzecich.

Wszystkie projekty wyceniamy indywidualnie, w zależności od rozmiaru zdjęcia i rodzaju przeróbki.

Wyślij do nas zdjęcie i opisz przeróbkę a otrzymasz indywidualną wycenę.

Przy większej ilość zdjęć do przerobienia oferujemy atrakcyjne rabaty i gratisy!

To jeszcze nie wszystko, szukasz innej przeróbki? Opisz efekt który chcesz uzyskać albo prześlij zdjęcie na wzór.

Nie czekaj,
zapraszamy do kontaktu :)

wycena pytania

Fotomontaże

Oferujemy również ciekawe i zaskakujące fotomontaże. Obecnie najczęściej z racji na bardzo szeroki wachlarz możliwości programów do obróbki grafiki rastrowej (między innymi zdjęć) do przerabiania zdjęć poprzez fotomontaż wykorzystuje się komputery.

My zajmujemy się właśnie fotomontażem fotografii cyfrowej. Skorzystaj z naszych usług a upodobnimy Cię do bohatera Twojego ulubionego filmu. Oczywiście możemy także stworzyć plakat filmowy lub okładkę czasopisma z Twoją poddaną obróbce fotomontażowej fotografią.

W dawnych czasach fotomontaże były wykorzystywane do manipulacji faktami. Były to jeszcze czasy fotografii analogowej. Usuwano z fotografii osoby niepożądane na danej fotografii. Przerabianie zdjęć tego typu polegało przeważnie na cięciu i łączeniu fotografii w celu wywołania iluzji. Również za pomocą zgrabnego fotomontażu, twórcy mogli przedstawiać świat, ludzi, zwierzęta czy przedmioty w niespotykany sposób.

Teraz możliwość poddawania zdjęć fotomontażom jest dostępna także dla Ciebie. Stworzymy niesamowity fotomontaż Twojego zdjęcia. Obejrzyj nasze prace: istnieje możliwość przerobienia w ten sposób Twojego zdjęcia lub stworzyć coś nowego kierując się Twoim pomysłem i fantazją.

Tak wykonane fotomontaże mogą być niezapomnianym prezentem dla bliskiej Ci osoby, oryginalną pamiątką czy ciekawym elementem dekoracyjnym. Przerobione zdjęcie - fotomontaż możemy umieścić na plakacie filmowym, okładce czasopisma, przesłać Ci na pocztę w formie elektronicznej lub wydrukować na papierze kredowym lub płótnie.

Fotomontaż jest naszą pasją mamy dużą wiedzę na ten temat. Jeśli ciekawi Cię więcej informacji na jego temat, przedstawiamy niektóre informacje.

Historia fotomontażu:

Pierwszym fotomontażem jest fotografia "Dwie Drogi życia" (1857) Oscara Rejlandera. Pocztówki przedstawiające fotomontaż były popularne w Holmfirth, West Yorkshire, i Nowym Jorku przed wybuchem I Wojny Światowej.

Jednak jego największa popularność przyszła właśnie w trakcie tej wojny, kiedy fotografowie na dużą skale zaczęli produkować pocztówki przedstawiające za pomocą fotomontażu umundurowanych żołnierzy wklejonych do zdjęcia żon, dzieci lub rodziców.Są to pierwsze w historii przypadki przerabiania zdjęć.

Później z fotomontaży korzystali najwybitniejsi surrealiści, między innymi Salvador Dali. Jednocześnie technik fotomontażu używali graficy w ZSRR, przy tworzeniu propagandowych plakatów. Około roku 1920 fotomontaż zaczął być używany w przemyśle reklamowym.

Techniki fotomontażu:

Jak wspominaliśmy na początku fotomontaże wykonywane były na zdjęciach analogowych, i polegało przeważnie na łączeniu elementów poszczególnych fotografii. Przerabianie zdjęć tym sposobem umożliwiało uzyskanie fotografii wydarzeń które niekoniecznie miały miejsce w rzeczywistości.

Współczesna fotografia cyfrowa sprawia, że stworzenie fotomontażu jest znacznie łatwiejsze i bardziej dostępne. Specjalne programy umożliwiają dokonanie zmian cyfrowo, co pozwala na szybsze działanie i bardziej precyzyjną pracę. Umożliwia także oczywiście "cofnąć" popełnione przy przerabianiu zdjęć błędy. Bardziej skomplikowane fotomontaże są jednak wciąż bardzo czasochłonne, zw względu na duże wymagania wobec współczesnej sztuki i tren do tworzenia obrazów, które łączą w sobie teatr, malarstwo, rysunek i grafikę w płynną całość obrazu fotograficznego.

Etyka fotomontażu:

Fotomontaż zawiera zarówno elementy prawdziwe jak i stworzone za pomocą przerobienia zdjęcia. W związku z tym połączone tą metodą cyfrowe fotografie i manipulacje poruszają tematykę etyki w fotografii. Zdarzało się że poddane przeróbce zdjęcia były prezentowane jako prawdziwe. Krajowe Stowarzyszenie Fotoreporterów w Stanach Zjednoczonych stworzyło kodeks etyki propagowania rzetelności opublikowanych zdjęć. Obecnie obowiązuje zakaz takiego przetwarzania obrazów, aby celowo wprowadzać widza w błąd.