Przerabianie zdjęć: profesjonalnie!
Niesamowite efekty, dowolne przeróbki! Wyślij zdjęcia na maila: biuro@przerabianiezdjec.pl i napisz jaki efekt chcesz uzyskać.

Oferujemy wykonanie profesjonalnej obróbki przesłanego zdjęcia, tanio i z możliwością poprawek. Zaufaj profesjonalnym grafikom.

Wybierz obróbkę jaką zastosować do Twojego zdjęcia, lub opisz w mailu efekt jaki chcesz uzyskać. Masz pytania? Napisz tutaj.

wycena pytania

Zamówienia indywidualne

Zamówienia indywidualne

Indywidualnie zamówione przeróbki według Państwa pomysłu są naszym głównym zadaniem. Oferujemy to, czego nie da się znaleźć na portalach oferujących przerabianie zdjęć online - indywidualne podejście do każdej fotografii. Stosując gotową bazę efektów czy poprawek można uzyskać w miarę zadowalający efekt, nie zastąpi to jednak fachowej oceny i doboru odpowiednich narzędzi do zaistniałych potrzeb.

Jeśli więc mają Państwo oryginalny pomysł na przerobienie zdjęcia - niezależnie czy chodzi o poprawę jakości zdjęcia, retusz, wycięcie przedmiotów lub osób czy dodanie efektów specjalnych - zapraszamy do kontaktu.

Jesteśmy w stanie zagwarantować ATRAKCYJNE CENY - już od 3,99zł w zależności od stopnia skomplikowania przeróbki.

Przesłane zdjęcia nie będą udostępniane osobom trzecim, są wykorzystane do wykonania zamówienia. Istnieje możliwość zamieszczenia ich na naszej galerii zdjęć za zgodą klienta. Przesyłający zdjęcie oświadcza że jest jego właścicielem i nie narusza ono praw osób trzecich.

Projekt przeróbki wyceniamy indywidualnie, w zależności od rozmiaru zdjęcia oraz rodzaju przeróbki.

Wyślij do nas zdjęcie i opisz przeróbkę a otrzymasz indywidualną wycenę.

Przy większej ilość zdjęć do przerobienia oferujemy atrakcyjne rabaty i gratisy!

Przykładowe przeróbki do obejrzenia tutaj.

Jeśli więc oczekujesz wykonania indywidualnej przeróbki - opisz efekt który chcesz uzyskać albo prześlij zdjęcie na wzór.

Masz pytania?

Zadzwoń - 506 554 187

Napisz - biuro@przerabianiezdjec.pl

Nie czekaj,
zapraszamy do kontaktu :)

wycena pytania