Przerabianie zdjęć: profesjonalnie!
Niesamowite efekty, dowolne przeróbki! Wyślij zdjęcia na maila: biuro@przerabianiezdjec.pl i napisz jaki efekt chcesz uzyskać.

Oferujemy wykonanie profesjonalnej obróbki przesłanego zdjęcia, tanio i z możliwością poprawek. Zaufaj profesjonalnym grafikom.

Wybierz obróbkę jaką zastosować do Twojego zdjęcia, lub opisz w mailu efekt jaki chcesz uzyskać. Masz pytania? Napisz tutaj.

wycena pytania

Korekty zdjęć ślubnych

Korekty zdjęć ślubnych

retusz skóry retusz skóry

Retusze zdjęć ślubnych

retusz zmiana tła retusz zmiana tła

Poprawki zdjęć ślubnych

retusz poprawa kolorów retusz poprawa kolorów

Profesjonalne przeróbki zdjęć ślubnych.

Jeśli Twoje zdjęcia ślubne nie spełniają Twoich oczekiwań i wymagają poprawek lub korekt zapraszamy do kontaktu.

Oferujemy korekty zdjęć ślubnych w ATRAKCYJNEJ CENIE - już od 3,99zł

Przesłane zdjęcia nie będą udostępniane osobom trzecim, są wykorzystane do wykonania zamówienia. Istnieje możliwość zamieszczenia ich na naszej galerii zdjęć za zgodą klienta. Przesyłający zdjęcie oświadcza że jest jego właścicielem i nie narusza ono praw osób trzecich.

Wszystkie projekty wyceniamy indywidualnie, w zależności od rozmiaru zdjęcia i rodzaju przeróbki.

Wyślij do nas swoje zdjęcie lub zdjęcia i opisz przeróbkę a otrzymasz indywidualną wycenę.

Przy większej ilość zdjęć do przerobienia oferujemy atrakcyjne rabaty i gratisy!

Nie czekaj,
zapraszamy do kontaktu :)

wycena pytania

Korekty zdjęć ślubnych

Ślub i wesele to niepowtarzalne uroczystości. Każdemu zależy aby uwiecznić ten piękny dzień na jak najlepszych fotografiach. Są to zdjęcia które często pokazujemy rodzinie oraz przyjaciołom i wracamy do nich po latach, dlatego warto zadbać aby były jak najlepsze a para młoda oraz goście wyglądali na nich jak najlepiej. Fotografia ślubna jest jednak niezwykle wymagająca i ciężko naprawić błędy powstałe w trakcie wykonywania zdjęć ślubnych.

Często zdarza się że fotografie ślubne wymagają pewnych poprawek - korekty kadrowania, poprawy kolorystyki, nasycenia kolorów, rozjaśnienia czy poprawienia efektu czerwonych oczu. Zdarzają się drobne błędy typu odbijająca się lampa w okularach czy zamknięcie oczu w trakcie robienia zdjęcia. Z kolei niektóre fotografie aż proszą się o dodanie do nich ciekawych filtrów, przerobienie ich na fotografię czarno-białą lub dodanie efektu typu zmniejszenie głębi ostrości.

Przeróbki tego typu wychodzą poza możliwości wielu fotografów ślubnych i wtedy przychodzimy z pomocą. Oferujemy Państwu szeroką gamę retuszy, poprawy zdjęć ślubnych czy naprawę z pozoru nieudanych zdjęć. Czasem efekty typu zmiana tła czy efekt HDR są w stanie zmienić przeciętne zdjęcia w prawdziwe dzieła sztuki.

Jeśli są Państwo zainteresowani obróbką swoich zdjęć ślubnych - zapraszamy do kontaktu.